O nas

Serdecznie witamy Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym „Aleksander”, położonym w pięknej miejscowości uzdrowiskowej – Długopole-Zdrój, w powiecie kłodzkim, niedaleko Międzygórza. Obiekt usytuowany jest w samym centrum uzdrowiska, a jego niewątpliwym atutem jest cisza, spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Jest to również znakomita baza wypadowa do zwiedzania nie tylko Ziemi Kłodzkiej, ale także całego regionu dolnośląskiego czy znajdującej się niedaleko Republiki Czeskiej.

Przybywający do nas goście cenią sobie przede wszystkim smaczną, domową, polską kuchnię przygotowywaną na miejscu przez znakomitych kucharzy, a także położenie hotelu, tuż przy parku zdrojowym z publicznym ujęciem wody mineralnej oraz w sąsiedztwie restauracji, gdzie co wieczór odbywają się dancingi.

Ośrodek dysponuje 23 pokojami 1, 2, 3, 4-osobowymi, rodzinnymi oraz wieloosobowymi. Wszystkie z łazienką, TV oraz eleganckim wyposażeniem umożliwiającym bardzo wygodny wypoczynek. Krzesełko dziecięce oraz łóżeczko dostępne na życzenie dla rodzin z małymi dziećmi.

Obok ośrodka jest miejsce na ognisko oraz bezpłatny parking dla gości. Na pierwszym piętrze znajduje się duży taras, na którym można zażywać kąpieli słonecznych.

Zarówno w hotelu, jak i w całej miejscowości można skorzystać dodatkowo z płatnych zabiegów leczniczych.

W okresie zimowym oferujemy organizację kuligów po okolicy.

W obiekcie organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne czy stypy.

Napisz do nas